Poznaj Nasz Team

Piotr Szczęśniak

Tancerz z 16-letnim doświadczeniem który podczas swojej przygody tanecznej reprezentował Oświęcimskie Centrum Kultury u Sławomira Kurzaka w formacji tańców latynoamerykańskich, gdzie wygrywał wiele ogólnopolskich festiwali formacji tanecznych m.in.:
– w Wodzisławiu,
– w Częstochowie,
– w Małogoszczy,
– w Olkuszu.

Następnie trenował tańce standardowe i latynoamerykańskie w klubach tańca sportowego w parach indywidualnych.
W trakcie swojej kariery zdobył wiele nagród i wyróżnień na parkietach krajowych i zagranicznych m.in.:
– 1 msc na Mistrzostwach Śląska w 2014 roku
– 1 msc na turnieju Międzynarodowym w Trincu w Czechach
– reprezentant Śląska na Mistrzostwach Polski w 2016 i 2017 roku
– 1 msc na Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego w Nowym Sączu, Rzeszowie, Tarnowie, Poraju i wielu innych.

Aktualnie dyplomowany nauczyciel tańca, trener i choreograf grup tanecznych dzieci, młodzieży, dorosłych, par do pierwszego tańca weselnego i użytkowego.

Kinga Gzela

Przygodę z tańcem zaczęła w wieku 5 lat. Pierwsze kroki stawiała w Wadowickim Centrum Kultury, gdzie balet odgrywał główną rolę. Jednak to taniec latynoamerykański rozkochał ją w sobie najbardziej. Szkoła tańca 'Prestiż’ w Oświęcimiu pomagała jej rozwinąć swoje skrzydła i udoskonalić umiejętności taneczne. Nad wszystkim czuwała Pani Roma Makarewicz oraz Natalia Sojka. Tańczyła w formacji 'Prima’ przez 6 lat. Dziewczyny wygrywały wiele konkursów i mają na swoim koncie tytuł mistrza polski WADF 2017.
Obecnie tańczy pod nadzorem Piotra Szczęśniaka w grupie par turniejowych. Kinga ma ukończone wiele kursów i szkoleń co pomaga jej pracować z dziećmi. Oprócz pracy i Tańca jest studentką 2 roku TIR AWF Kraków..
 

Justyna Fatyga

Ruch i aktywność fizyczna to nieodłączne elementy życia Justyny, dlatego nieprzypadkowo jest magistrem wychowania fizycznego po krakowskim AWF-ie. Od dziecka interesuje się sportem, a jej wielką pasją do dnia dzisiejszego jest taniec. Przygodę z tańcem rozpoczęła się w wieku 11 lat, gdy mama zaprowadziła ją na pierwsze zajęcia taneczne w Oświęcimskim Centrum Kultury. Swoja przygodę taneczną rozpoczynała od oświęcimskich formacji tanecznych między innymi w Elity, z którą reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Polski, Europy oraz Świata.
Aktualnie trenuje taniec towarzyski pod okiem najlepszych szkoleniowców w Polsce oraz posiada najwyższą krajową klasę taneczną A w stylu latynoamerykańskim. Taniec dla Justyny to nie tylko ogromna pasja, ale również sport, dzięki której może pochwalić się osiągnięciami: mistrz Polski mini formacji tanecznych, dwukrotny vice-mistrz Polski formacji tanecznych, półfinał mistrzostw Świata formacji tanecznych w Bremen. Zwyciężczyni Turnieju o Puchar Mariana Wieczystego. Dodatkowo Justyna jest
dyplomowanym instruktorem zajęć fitness oraz instruktorem Cheerleaders.
 

Agnieszka Kaleta

Instruktorka zajęć umuzykalniających dla najmłodszych.
Z wykształcenia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, instruktor rytmiki, logorytmiki,zajęć muzycznych dla dzieci. Praca z najmłodszymi to jej pasja, a jej smak zaznaje na co dzień w swojej klasie i podczas zajęć umuzykalniających, które prowadzi. Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Jej instrumentem wiodącym jest flet poprzeczny. Swoją grą wspomaga lokalne Orkiestry Dęte oraz kapelę Zespołu Pieśni i Tańca „Słowianki” z Krakowa. Uwielbia grać też na ukulele, dzwonkach, bębenku, ale i plastikowych kubeczkach, garnkach i balonach. Zajęcia umuzykalniające pozwalają Maluchom na swobodny, pełen radości rozwój muzyczny w bezstresowej atmosferze. – Tak Agnieszka opisuje swoje zajęcia. Wierzy, że muzyka może w niesamowity sposób wspomóc m.in. rozwój ruchu, mowy, emocji, umiejętności społecznych Maluchów.
Chcesz ją poznać? Zapraszamy na zajęcia. Przyjdź z Brzdącem bawić się muzyką!

Robert Szyndler

Sport towarzyszy mu od najmłodszych lat. Już w czasach szkolnych brał udział w różnorakich konkursach sportowych. Hobbistycznie uprawiał kolarstwo górskie a później amatorsko kolarstwo szosowe. W 2012 roku rozpoczął swoja przygodę jako adept brazylijskiej sztuki walki Capoeira, która jest połączeniem sztuki walki, muzyki, rytmiki oraz akrobatyki. Mając wieloletnie doświadczenie pomaga w prowadzeniu sekcji Arue Capoeira Jaworzno oraz prowadzi tam treningi zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Poza sportem pasjonat i miłośnik motoryzacji.

Joanna Sieczkowska

Od 7 lat pracuje jako Instruktor Fitness, oraz doradca do spraw diet i suplementacji w sporcie. Uwielbia pracować z kobietami i już na samym początku jej działań zauważyła, że w tym sporcie nie chodzi o to aby przyjść zmęczyć się i spocić ale aby wydobyć poprzez ruch i koncentracje odpowiednie cechy charakteru każdej z uczestniczek. Dzięki specjalnie skonstruowanym ćwiczeniom panie po zajęciach są wypoczęte, uśmiechnięte, a efekty jakie widzą u siebie są szybkie, co zachęca ich do powrotu na zajęcia. Poprawa sprawności ruchowej, sprężystość ciała, jędrniejsza skóra, cudowne samopoczucie to może Wam zapewnić.