Oferta Magic Dance

Lekcje pierwszego
tańca weselnego

W najważniejszym dniu Waszego życia po wypowiedzeniu sakramentalnego TAK, czas na kolejny istotny element wesela, czyli PIERWSZY TANIEC, z którego nie rezygnuje się nawet, jeśli nie do końca czuje się rytm i na tańcu się nie zna. Mamy przyjemność zaoferować pomoc w przygotowaniu się do tego momentu, dzięki czemu będziecie mogli podczas własnego wesela wykonać naprawdę fantastyczny układ do wymarzonej muzyki.

Nauka tańca
użytkowego dla każdego

Taniec użytkowy możesz wykorzystać na weselach, studniówkach, biesiadach, imprezach okolicznościowych. Przeznaczony dla osób w każdym wieku. Poznacie proste, ale efektowne kroki, które pozwolą Wam czerpać z tańca ogromną radość, a przy tym pięknie prezentować się na parkiecie. Zajęcia z tańca użytkowego to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy kochają dobrą zabawę i chcą zaskoczyć znajomych swoimi tanecznymi umiejętnościami!

Nauka tańca towarzyskiego dla
dzieci, młodzieży i dorosłych

Zajęcia obejmują takie tańce jak: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep samba, cha cha cha, rumba, jive, salsa, bachata. Taniec towarzyski ma wiele różnych odmian i rodzajów, każdy pasjonat tańca na pewno znajdzie w nim coś dla siebie. Treningi na poziomie podstawowym z możliwością kontynuacji na poziomie średnio- zaawansowanym i zaawansowanym. W ciągu zajęć przyswoicie podstawowe kroki , figury i choreografie. Nauczycie się prowadzenia partnerki i łączenia kroków w krótkie choreografie taneczne. Udoskonalicie słuch muzyczny i rozwijanie pamięci ruchowej poprzez naukę choreografii tanecznych danego tańca. Zajęcia prowadzone są przy muzyce charakterystycznej dla danego stylu tanecznego.

Mini Disco

MINI DISCO to jedna z najmłodszych grup naszych tancerzy. Przyjmujemy do niej dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Co tydzień maluchy poznają krótką choreografię, która pozwala przenieść się im w wymarzone krainy . Poprzez taniec dzieci mogą wcielić się również w różne role, np. stać się superbohaterem. Zapraszamy przedszkolaków co środę o godz. 16. 45 . Przyprowadź swoją pociechę i pozwól wyruszyć mu w niezapomnianą podróż.

Junior Dance

Junior Dance jest to grupa dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Podobnie jak w Mini disco, dzieci co tydzień uczą się nowej choreografii. Jednak jest ona już troszkę na wyższym poziomie, gdyż tancerze poznają kroki tańców latynoamerykańskich.
Zastanawiacie się, jakie to są dokładnie tańce? Oto one: rumba, cha cha, samba, jive oraz paso doble.

Akrobatyka

Zajęcia akrobatyczne rozpoczynamy rozgrzewką, która składa się z kilku prostych ćwiczeń (już na tym etapie pracujemy nad prawidłową techniką) oraz czasem gier by dobrze pobudzić organizm a także zmotywować dzieci do dalszych zajęć. Po rozgrzewce przechodzimy do ćwiczeń głównych, jak chociażby przewroty w przód, tył, różne warianty gwiazdy, ćwiczenia poprawiające psychomotorykę oraz równowagę. Zajęcia kończą się rozciąganiem, co pozytywnie wpływa na mięśnie, samopoczucie oraz pomaga się zrelaksować po wysiłku fizycznym.

Latino Solo

To zajęcia taneczne dedykowane przede wszystkim do pań, które pragną wzmocnić swoją pewność siebie i odkryć na nowo magiczny świat kobiecości, sexapilu, gracji oraz elegancji. W rytmie latynoskich rytmów, które bazują na krokach salsy, samby, rumby, cha-chy, jive oraz paso doble, każda kobieta odnajdzie siebie i poczuje przyjemność tańca. A przy okazji bezboleśnie powoli zgubić zbędne kilogramy. To zajęcia idealne dla kobiet w każdym wieku i o każdych możliwościach. Jeżeli kochasz taniec to zajęcia idealne dla Ciebie, gdyż i zabawy i tańca tu nie zabraknie. Jeżeli nie umiesz tańczyć to przyjdź i zobacz, że nigdy na to nie jest za późno i sprawdź, że to prosta a zarazem dająca dużo szczęścia sprawa.